7/24 Acil Sağlık Hizmeti
acil sağlık hizmeti

7/24 Acil Sağlık Hizmeti

7/24 Acil sağlık hizmeti, uzman bir ekip ve donanımlı araçlar isteyen bir hizmettir. Herhangi bir hastane öncesi ambulans ve acil sağlık hizmeti gerektiren her türlü durumda ambulans filomuzla hizmetinizdeyiz. 7 gün 24 saat aktif olan 444 10 61 (alan kodu eklemeden) numaralı telefon üzerinden ambulans çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Çağrı karşılayıcı ekibimiz hastanız hakkında bilgileri aldıktan sonra, ambulansın yaklaşık ulaşma süresini bildirecek ve ambulans gelene kadar yapılması gerekenler konusunda önerilerde bulunacaktır. Hastamızın sağlık koşuluna uygun ekipman ile sağlık ekibimiz en hızlı sürede size ulaşacaktır.

Ambulans ekibimiz değerlendirme sonrasında ilk müdahaleyi uygulayacaktır. Hasta ile ilgili klinik bilgiyi merkezimizle paylaşacaktır. Sonrasında hastanız için uygun olan sağlık kuruluşunu organize edecektir. Ambulans ekibimiz güvenli bir biçimde nakli sağlayacaktır.

Baran Ambulans ve Acil İlk Yardım Hizmeti

Özel BARAN AMBULANS firması olarak, 7/24 Acil Sağlık Hizmeti konusunda 20 yıla ulaşan hizmet deneyimimiz ile, Dünya Sağlık Örgütü’nün belirlediği uluslararası standartlar çerçevesinde ambulans hizmeti veriyoruz. T.C Sağlık Bakanlığı’nın ilgili tüm mevzuatlarına uygun olarak, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından ruhsatlandırılmış yaygın ve tam donanımlı ambulans filosuna sahibiz. Eğitimli ve yetkin sağlık personeli, güçlü teknolojik alt yapısı ile, 7 gün 24 saat acil sağlık hizmeti vermekteyiz. Hakkımızda daha fazlası için tıklayınız..

Hasta Güvenliği

Ambulans hizmetlerinde hasta güvenliği belirli açılardan risk altındadır. Bu risklerin başında trafik güvenliği ve hijyen koşullarıdır. Özel BARAN AMBULANS, ambulans ekipmanının dezenfeksiyon ve sterilizasyonu için gerekli tüm uygulamaları yapar ve yapılmasını sürekli denetler.

Özel BARAN AMBULANS, ambulansın seyri sırasında olası risklere karşı daha güvenli sürüş için ambulanslarını sürekli yenileyerek ve tüm sürücülerini ileri sürüş teknikleri eğitimine dahil ederek trafikteki olası riskleri en aza indirgemeye çalışır.

Hasta Hakları

Hasta hakları, hastaların sağlık kurumları ve sağlık çalışanlarıyla ilişkilerinde bir insan ve hasta olarak sahip olduğu haklar bütünüdür.

Özel BARAN AMBULANS, hastalarımızın, uyguladığımız tüm tıbbi müdahale ve işlemlere yönelik bilgilenme ve bilgilendirme hakkını savunur, aydınlatılmış onam hakkı olduğunun bilinciyle hareket eder, mahremiyet ve özel hayata saygıyı esas alır ve yaptığı hizmetin tüm aşamalarının belgelendirilmesini sağlar.

Çevre Politikası

Özel BARAN AMBULANS, yürüttüğü tüm faaliyetlerde kullandığı yöntem, araç ve malzemelerin canlı hayata ve çevreye olası kirletici ve sağlıksızlaştırıcı etkilerinin en aza indirilmesi için gerekli tüm önlemleri alır ve aldırır. Bu uygulamalarını sürekli güncel gelişmeler ve ihtiyaçlar doğrultusunda yeniler ve süreklileştirir.

Özel Baran Ambulans firması, bu anlayışını TS EN İSO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Serfikası ile belgeleyerek, faaliyetlerinin, çevre ile ilgili konularda ülkemizdeki yasal zorunluluklara ve uluslararası standara uymayı taahhüt eder.

Baran Ambulans