İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Başvuru Formu

Kişisel Bilgiler

Adınız ve Soyadınız *
Doğum Tarihiniz *
Doğum Yeriniz *
Cinsiyetiniz *
Cep Telefonunuz *
Ev Telefonunuz
E-mailiniz *
Ev Adresiniz *
Medeni Haliniz *
Ehliyetiniz (Tarihi ve Sınıfı) *
Sigara İçiyor musunuz?
Askerlik Durumunuz *

Öğrenim Durumu ve Mesleki Bilgiler

Eğitim Durumunuz
En Son Bitirdiğiniz Okul
Mezuniyet Tarihiniz
Mesleğiniz
Bildiğiniz Yabancı Diller
Almış Olduğunuz Sertifikalar
SRC Belgeniz Var mı? (Tarihi ile Belirtin)
İlk Yardım Sertifikanız Var mı? (Tarihi ile Belirtin)
Çalışmak İstediğiniz Bölüm
Talep Ettiğiniz Ücret
Başlayabileceğiniz Tarih

İş Deneyimleriniz

Çalıştığınız Son İşyerinin Adı
Çalıştığınız Son İş Yerinin Telefonu
Göreviniz
Çalışma Döneminiz
Ayrılma Nedeniniz

Referanslarınız (İsteğe Bağlı)

Adı ve Soyadı
Cep Telefonu
Görevi
Varsa İlave Etmek İstedikleriniz
baran ambulans insan kaynakları

İnsan Kaynakları ve İş Sağlığı

İnsan kaynakları formumuzu doldurarak, Baran Ambulans ailesine katılabilirsiniz. Başvurularını aynı gün değerlendirilip, sizlere geri dönüş yapılacaktır. Baran Ambulans; çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliğini sağlamak için, gerekli yasal ve müşteri şartlarına uygun olan işlemleri yapmayı ve bu işlemleri sağlamak için gerekli araçları noksansız olarak bulundurmayı hedef ilke olarak benimser. Baran Ambulans, ambulans hizmetlerine ve İş Sağlığı ve Güvenliği konusuna “önce güvenlik” ilkesine inanarak yaklaşmaktadır. Bu ilkenin uygulanabilmesi için tüm çalışanlar yaptıkları işlerde, İş Sağlığı ve Güvenliğine ilişkin kurallara kesinlikle riayet edeceklerdir. Çünkü hiçbir iş, çalışanlarımızın can güvenliğini ve sağlığını tehlikeye sokacak kadar acil ve önemli değildir.

Baran Ambulans; ülkemizdeki veya çalışılan ülkelerdeki yürürlükte bulunan tüm İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği mevzuatlarına, (kanun, kanun hükmünde kararname, tüzük ve yönetmeliklere) uluslararası anlaşmalara, imzaladığı sözleşme ve şartnamelere uymayı taahhüt etmektedir. Bu nedenle insan kaynakları faaliyetlerinde, bu durumun önemi açıkca belirtilmektedir.

Baran Ambulans insan kaynakları faaliyetleri sırasında, kaza olasılığını kaynağında önleyerek oluşabilecek kazaları en aza indirmeyi ve meslek hastalığı oluşmaması yönünde çaba göstermeyi vazgeçilmez öncelikli hedefi olarak kabul etmektedir. Baran Ambulans; İş Sağlığı ve Güvenliği faaliyetlerindeki tüm süreçlerde, çalışmalarını sürdürerek sürekli olarak iyileştirme yapacak, böylelikle tehlikeleri en aza indirecektir.

Baran Ambulans Youtube

Baran Ambulans