Site, Avm, Şantiye ve Fabrika Hizmetleri
site avm şantiye ve fabrika hizmetleri

Site, Avm, Şantiye ve Fabrika Hizmetleri

Site, avm, şantiye ve fabrika hizmetleri içerisinde, “altın dakikalar” olarak tanımlaman acil, beklenmedik ve derhal müdahale edilmesi gereken, acil sağlık durumları yaşanabilmektedir. Toplu yaşam ve toplu çalışma ortamlarında ortaya çıkabilecek acil sağlık sorunları ya da rutin sağlık hizmetleri çerçevesinde sizlerin yanındayız.

7 gün 24 saat hizmet veren sağlık ekibimiz ve ambulans destek uygulamaları ile her zaman hizmetinizdeyiz. Söz konusu toplu yaşam ve çalışma alanlarında görev yapacak ekiplerimiz, hizmet alanının özel ihtiyaçlarına göre bilgilendirilmektedir. Alanında deneyimli ve özel eğitimli sağlık personellerinden oluşan medikal ekibimiz ile, ambulans ve acil sağlık hizmeti sunmaktayız.

Yine söz konusu toplu yaşam ve çalışma alanlarında hizmet verecek ambulanslarımız, en üst seviyede donanıma sahiptir. Düzenli servis bakımlı, her türlü ilk müdahale ve güvenli nakil için gerekli tüm donanıma sahip ambulanslarımız, İl Sağlık Müdürlüğünden ruhsatlıdır.

Baran Ambulans ve Acil İlk Yardım Hizmeti

Özel BARAN AMBULANS firması olarak, Site, Avm, Şantiye ve Fabrika Hizmetleri konusunda 20 yıla ulaşan hizmet deneyimimiz ile, Dünya Sağlık Örgütü’nün belirlediği uluslararası standartlar çerçevesinde hizmet veriyoruz. T.C Sağlık Bakanlığı’nın ilgili tüm mevzuatlarına uygun olarak, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından ruhsatlandırılmış yaygın ve tam donanımlı ambulans filosuna sahibiz. Eğitimli ve yetkin sağlık personeli, güçlü teknolojik alt yapısı ile, 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Hakkımızda daha fazlası için tıklayınız..

konusunda 20 yıla ulaşan hizmet deneyimimiz ile, Dünya Sağlık Örgütü’nün belirlediği uluslararası standartlar çerçevesinde hizmet veriyoruz. T.C Sağlık Bakanlığı’nın ilgili tüm mevzuatlarına uygun olarak, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından ruhsatlandırılmış yaygın ve tam donanımlı ambulans filosuna sahibiz. Eğitimli ve yetkin sağlık personeli, güçlü teknolojik alt yapısı ile, 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Hakkımızda daha fazlası için tıklayınız..

Hasta Güvenliği

Ambulans hizmetlerinde hasta güvenliği belirli açılardan risk altındadır. Bu risklerin başında trafik güvenliği ve hijyen koşullarıdır. Özel BARAN AMBULANS, ambulans ekipmanının dezenfeksiyon ve sterilizasyonu için gerekli tüm uygulamaları yapar ve yapılmasını sürekli denetler.

Özel BARAN AMBULANS, ambulansın seyri sırasında olası risklere karşı daha güvenli sürüş için ambulanslarını sürekli yenileyerek ve tüm sürücülerini ileri sürüş teknikleri eğitimine dahil ederek trafikteki olası riskleri en aza indirgemeye çalışır.

Hasta Hakları

Hasta hakları, hastaların sağlık kurumları ve sağlık çalışanlarıyla ilişkilerinde bir insan ve hasta olarak sahip olduğu haklar bütünüdür.

Özel BARAN AMBULANS, hastalarımızın, uyguladığımız tüm tıbbi müdahale ve işlemlere yönelik bilgilenme ve bilgilendirme hakkını savunur, aydınlatılmış onam hakkı olduğunun bilinciyle hareket eder, mahremiyet ve özel hayata saygıyı esas alır ve yaptığı hizmetin tüm aşamalarının belgelendirilmesini sağlar.

Çevre Politikası

Özel BARAN AMBULANS, yürüttüğü tüm faaliyetlerde kullandığı yöntem, araç ve malzemelerin canlı hayata ve çevreye olası kirletici ve sağlıksızlaştırıcı etkilerinin en aza indirilmesi için gerekli tüm önlemleri alır ve aldırır. Bu uygulamalarını sürekli güncel gelişmeler ve ihtiyaçlar doğrultusunda yeniler ve süreklileştirir.

Özel Baran Ambulans firması, bu anlayışını TS EN İSO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Serfikası ile belgeleyerek, faaliyetlerinin, çevre ile ilgili konularda ülkemizdeki yasal zorunluluklara ve uluslararası standara uymayı taahhüt eder.

Baran Ambulans