Hakkımızda
baran ambulans hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda önce bilgi vermek gerekirse, tam donanımlı ambulans filosu, eğitimli ve yetkin sağlık personeli, güçlü teknolojik alt yapısı ile sizlere  hizmet vermekteyiz. Özel BARAN AMBULANS firması olarak 20 yıla ulaşan hizmet deneyimimiz ile, Dünya Sağlık Örgütü’nün belirlediği uluslararası standartlar çerçevesinde ve T.C Sağlık Bakanlığı’nın ilgili tüm mevzuatına uygun olarak İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından ruhsatlandırılmış yaygın ve tam donanımlı ambulans filosu, eğitimli ve etkin ambulans personeli, güçlü teknolojik alt yapısı ile 7 gün 24 saat ambulans ve acil sağlık hizmeti vermekteyiz.

Ambulans hizmetlerinde hasta güvenliği belirli açılardan risk altındadır. Bu risklerin başında trafik güvenliği ve hijyen koşullarıdır. Özel BARAN AMBULANS, ambulans ekipmanının dezenfeksiyon ve sterilizasyonu için gerekli tüm uygulamaları yapar ve yapılmasını sürekli denetler. Özel BARAN AMBULANS, ambulansın seyri sırasında olası risklere karşı daha güvenli sürüş için, ambulanslarını sürekli yenilemektedir. Tüm ambulans sürücülerini, ileri sürüş teknikleri eğitimine dahil ederek trafikteki olası riskleri en aza indirgemeye çalışır. Hakkımızda daha fazla bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. İletişim için tıklayınız..

Misyon

Hastane öncesi acil sağlık hizmetlerinin koşullar ne olursa olsun, yerinde ve etkin bir şekilde verilebilmesi için gerekli tüm donanım, eğitim ve teknolojiye sahip olarak; ilk müdahaleyi yapmak, durumun kötüye gitmesini engellemek ve hastaya asla zarar vermemek.

Vizyon

Tüm dünyada teknolojik, bilimsel ve tıbbi gelişmeleri yakından takip ederek, hem donanım hem de eğitimli personel hizmeti olarak, uluslararası standartlarda hastane öncesi ve hastaneler arası ambulans hizmetinin sunulmasını sağlayarak ülkemizin saygın ve güvenilir şirketi olmak.

Çevre Politikası

Baran Ambulans sürdürdüğü Ambulans hizmetleri faaliyetlerinde, çevreye verebileceği olumsuz etkileri en aza indirmek en önemli hedefidir. Baran Ambulans; faaliyetlerinin, çevre ile ilgili hususlarda ülkemizdeki veya çalışılan ülkelerdeki yasal zorunluluklara, uymayı taahhüt eder.

Baran Ambulans yürüttüğü tüm faaliyetlerinde, geri dönüştürülebilir atıklarını değerlendirmek, sınırlı olan doğal kaynak kullanımlarını azaltmak, çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önlemek, doğal varlıkları korumak, canlı hayatı olumsuz etkilememek, çevreyi kirletmemek ve olumlu yönde geliştirmek için gerekli tedbirleri alır ve aldırır.

Baran Ambulans çevre yönetim çalışmalarını ve çevresel etkilerin azaltılması yönünde yaptığı çalışmaları tüm süreçlerde geliştirerek, sürekli iyileştirir.

İş Güvenliği

Özel BARAN AMBULANS; çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliğini sağlamak için gerekli yasal ve müşteri şartlarına uygun olan işlemleri yapmayı, bu işlemleri sağlamak için gerekli araçları eksiksiz olarak bulundurmayı hedef ilke olarak benimsediğinden İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda “önce güvenlik” ilkesine inanarak yaklaşmaktadır.

Özel BARAN AMBULANS; bu anlayışını OHSAS 18001 Hasta Nakil Hizmetlerinde İş Güvenliği Sertifikası ile belgelendirmiştir. Böylelikle İSG faaliyetlerindeki tüm süreçlerde çalışmalarını sürdürerek sürekli olarak iyileştirme yapacak, böylelikle tehlikeleri minimuma indirecektir.

Baran Ambulans