Sertifikalar
baran ambulans sertifikalar
baran ambulans sertifikalar
baran ambulans sertifikalar

Sertifikalar

Sertifikalar bir kurumun o konudaki eğitimini ve yetkinliğini gösteren belgelerdir. Baran Ambulans; çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliğini sağlamak için gerekli yasal ve müşteri şartlarına uygun olan işlemleri yapmayı, bu işlemleri sağlamak için gerekli araçları noksansız olarak bulundurmayı hedef ilke olarak benimsediğinden İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda “önce güvenlik” ilkesine inanarak yaklaşmaktadır. Bu ilkenin uygulanabilmesi için tüm çalışanlar yaptıkları işlerde iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin kurallara kesinlikle riayet edeceklerdir. Çünkü hiçbir iş, çalışanlarımızın can güvenliğini ve sağlığını tehlikeye sokacak kadar acil ve önemli değildir.

Baran Ambulans; ülkemizdeki veya çalışılan ülkelerdeki yürürlükte bulunan tüm İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği mevzuatlarına, (kanun, kanun hükmünde kararname, tüzük ve yönetmeliklere) uluslararası anlaşmalara, imzaladığı sözleşme ve şartnamelere uymayı taahhüt etmektedir. Baran Ambulans; faaliyetleri sırasında kaza olasılığını kaynağında önleyerek oluşabilecek kazaları en aza indirmeyi ve meslek hastalığı oluşmaması yönünde çaba göstermeyi vazgeçilmez öncelikli hedefi olarak kabul etmektedir. Baran Ambulans; İSG faaliyetlerindeki tüm süreçlerde çalışmalarını sürdürerek sürekli olarak iyileştirme yapacak, böylelikle tehlikeleri en aza indirecektir.

Herhangi bir hastane öncesi acil sağlık hizmeti gerektiren her tür durumda hizmetinizdeyiz. 7 gün 24 saat aktif olan 444 10 61 ( alan kodu eklemeden) numaralı telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Çağrı karşılayıcı ekibimiz hastanız hakkında bilgileri aldıktan sonra ambulansın yaklaşık ulaşma süresini size bildirecektir. Ekiplerimiz gelene kadar yapılması gerekenler konusunda önerilerde bulunacaktır. İlk yardım ekibimiz değerlendirme sonrasında ilk müdahaleyi yaparak, hasta ya da yaralımızı, nakil için uygun hale getirecek ve güvenli bir biçimde en uygun hastaneye naklini sağlayacaktır.

Baran Ambulans