Uluslar Arası Hasta Nakli
hasta nakli

Uluslar Arası Hasta Nakli

Uluslar arası hasta nakli, uzman bir ekip ve donanımlı araçlar isteyen bir hizmettir. Ülkemize gelecek ya da ülkemizden sınırlarımız dışına nakli gereken, her türlü hasta ve yaralı transportunda yanınızdayız. İhtiyaç duyulacak hava – kara – deniz ulaşımını içerecek kapsamda nakil organizasyonunu, operasyon merkezimiz ile planlamaktayız.

Hasta nakli planı çözüm ortaklığı anlaşmamız olan kurumlarla, tam bir işbirliği ve etkin koordinasyon koşullarında oluşturulmaktadır. Ambulans uçak, ambulans helikopter ve deniz ambulansı ile transferiniz gerektiğinde, güvenli operasyonu sağlamaktayız.

Toplu ulaşım araçları ile seyahat edecek ve seyahatleri sırasında takibi gereken hastalarımızın yanındayız. İzlenmesi gereken sağlık sorunları olan hastalarımızın yanında, onlara refakat edecek doktor paramedik ve sağlık ekibini planlamaktayız. Tam donanımlı ekipman ve deneyimli sağlık ekibi ile birlikte medikal eskortluk hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Baran Ambulans ve Acil İlk Yardım Hizmeti

Özel BARAN AMBULANS firması olarak, Uluslar Arası Hasta Nakli konusunda 20 yıla ulaşan hizmet deneyimimiz ile, Dünya Sağlık Örgütü’nün belirlediği uluslararası standartlar çerçevesinde hizmet veriyoruz. T.C Sağlık Bakanlığı’nın ilgili tüm mevzuatlarına uygun olarak, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından ruhsatlandırılmış yaygın ve tam donanımlı ambulans filosuna sahibiz. Eğitimli ve yetkin sağlık personeli, güçlü teknolojik alt yapısı ile, 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Hakkımızda daha fazlası için tıklayınız..

Hasta Güvenliği

Ambulans hizmetlerinde hasta güvenliği belirli açılardan risk altındadır. Bu risklerin başında trafik güvenliği ve hijyen koşullarıdır. Özel BARAN AMBULANS, ambulans ekipmanının dezenfeksiyon ve sterilizasyonu için gerekli tüm uygulamaları yapar ve yapılmasını sürekli denetler.

Özel BARAN AMBULANS, ambulansın seyri sırasında olası risklere karşı daha güvenli sürüş için ambulanslarını sürekli yenileyerek ve tüm sürücülerini ileri sürüş teknikleri eğitimine dahil ederek trafikteki olası riskleri en aza indirgemeye çalışır.

Hasta Hakları

Hasta hakları, hastaların sağlık kurumları ve sağlık çalışanlarıyla ilişkilerinde bir insan ve hasta olarak sahip olduğu haklar bütünüdür.

Özel BARAN AMBULANS, hastalarımızın, uyguladığımız tüm tıbbi müdahale ve işlemlere yönelik bilgilenme ve bilgilendirme hakkını savunur, aydınlatılmış onam hakkı olduğunun bilinciyle hareket eder, mahremiyet ve özel hayata saygıyı esas alır ve yaptığı hizmetin tüm aşamalarının belgelendirilmesini sağlar.

Çevre Politikası

Özel BARAN AMBULANS, yürüttüğü tüm faaliyetlerde kullandığı yöntem, araç ve malzemelerin canlı hayata ve çevreye olası kirletici ve sağlıksızlaştırıcı etkilerinin en aza indirilmesi için gerekli tüm önlemleri alır ve aldırır. Bu uygulamalarını sürekli güncel gelişmeler ve ihtiyaçlar doğrultusunda yeniler ve süreklileştirir.

Özel Baran Ambulans firması, bu anlayışını TS EN İSO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Serfikası ile belgeleyerek, faaliyetlerinin, çevre ile ilgili konularda ülkemizdeki yasal zorunluluklara ve uluslararası standara uymayı taahhüt eder.

Baran Ambulans